| tonynegrui a întrebat:

Buna TPU am pus intrebarea asta de 10 ori am un Samsung galaxy s2 ROOTAT.la unele jocuri imi zice aplicatie neinstalata la minecraft pocket edition de exemplu vreau sa-l instalez si zice ca aplicatie neinstalata.
Am dat la setings cu resurse necunoscute nu merge
Lam unrootat si mergea la rootat iar nu merg...
ajutati-ma sa rezolv sa mearga jocurile cu tot cu root

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Mda te-a mancat undeva sa il rootezi daca il lasa-i asa din fabrica mergea acum minecraftwinking

| tonynegrui explică (pentru XatomisX):

Man nu ma poti ajuta cumva terog

| tonynegrui explică (pentru XatomisX):

Man aaa. Prima data l-am rootat apoi nu stiu ce-am facut cred ca am sters super userul si apoi ma mancat in cur sa dau cu setarile din fabrica apoi am reusit sal unroorez si apoi lamrootat

| XatomisX a răspuns (pentru tonynegrui):

Dai resetare generala sa isi revina de tot laughing si apoi o sa mearga si eu am tot s2 si nu e rootat si merg jocurilewinking astept jelly bean laughing

| tonynegrui explică (pentru XatomisX):

Man dar vreau sa ramana rootul am un prieten carei ii merg toate