| anonim_4396 a întrebat:

Am Samsung Galaxy Y S5360... Cum fac sa trec de la tastatura "swype" la cea normala? Va rog raspundeti repede. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Settings > Language and Keyboard > bifezi doar ceea ce dorești.
(personal foloseam mai multe limbi) deci în momentul când trebuie să scrii ceva apesi butonul cu rotița din stânga jos (settings) și de acolo selectezi exact ce vrei!

2 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Settings-language si keyboard si de-aici nu prea mai stiu.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a trece de la tastatura swype la cea normala trebuie sa intri in setari ''Language and Keyboard'', apoi la setari tastatura si treci la cea normala.