| xDeyaDeeAx a întrebat:

Am Samsung Star S5230 si de ceva vreme ma enerveaza ca nu are la mesaje o functie gen conversatii unde sa pot vedea toate mesajepe primite de la o anumita persoana si toate trimise asa cum se vede pe smartphone-uri, si nu numai. O prietena are si ea un telefon Samsung la fel de vechi ca al meu, doar ca alt model si ea are aceasta functie. Nu stiti daca exista vreau program, un hack, ceva ca sa pot vedea si eu conversatiile? Multumesc!

3 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Imi pare rau, dar nu exista o astfel de aplicatie pentru telefonul tau sad
Ai putea incerca sa-ti schimbi firmware-ul, dar e plin de riscuri si foarte complicat

| RazvanDanc a răspuns:

Ai Android? Daca da, atunci intra in GOOGLE PLAY sau MAGAZIN PLAY (din telefonul mobil) si descarca aplicatia GO SMS PRO, asta te va ajuta si iti va arata mesajele ca pe IPHONE. Daca ai nelamuriri sau nu te descurci, nu ezita sa ma cauti in privat sau aici. Succes

| xDeyaDeeAx explică (pentru RazvanDanc):

Da as avea Android, nu v-as mai fi intrebat...