| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de o informatie urgenta.Am un Samsung galaxy s2 plus si vad ca nu se mai incarca. Care ar fi cauza si cum as putea sa o rezolv? Dau fundita.

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Incearca cu un alt incarcator, daca nu merge inseamna ca problema este de la mufa telefonului. Dul la service sau incarca bateria in alt telefon (daca mai ai unul in care se potriveste )

| Andrei1099 a răspuns:

Fai un hard reset. poate merge.

| SexyBengos a răspuns:

1. Verifica priza
2. Poate incarcatorul e stricat
3. Telefonul e defect, da-i o resetare generala sau, daca nici asta nu merge, du-l la un service.