| axml34 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o întrebare..am telefon cu Windows(mă cac pe el) si toate facebook-urile pe care le descarc apar reclame pe ele.si nu dispar.se poate face ceva.sa nu va cumparati niciodată telefoane cu Windows. abia astept sa scap de asta.

3 răspunsuri:
| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

Incearca ceva de genu Block The Add e o aplicatie, poate o gasesti pe google play.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google play si descarca adblok plus.Nu te mai kk pe widows ca e bun.

| axml34 explică:

Eu nu am Google play ci magazin....si pe magazin nu este adblock pentru windows