| carinutaa a întrebat:

am si eu o intrebare, am un Lg optimus black si are model pentru a deschide ecranul, am bagat de prea multe ori modelul gresit si mi-a spun ca trebuie sa pun e-mail si parola de la contul google. roblema este ca nu stiu e-mailu si parola. Ma ajutati si pe mine? Ce ar trebui sa fac cu el? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Sa te duci la un service. Sau cauta pe net hardreset pentru modelul tau.

4 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

laughing Faci alt cont de google, ce e asa greu?

| lascudaniel a răspuns:

Ar trebui ca dupa 30 sec.sa te lase sa reintroduci modelul.Ai reusit?

| carinutaa explică (pentru lascudaniel):

Am incercat de mai multe ori si deja trebuia sa bag contul google. nu mai imi apare sa bag modelul.