| IuliaBlack a întrebat:

am si eu o intrebare
Am un Samsung Galaxy J5 si as vrea sa imi mut pozele din telefon pe cardul SD (de 64)
Am gasit multe aplicatii si nu am reusit sa inteleg cum se folosesc
Stie cineva daca am nevoie de o aplicatie sa le mut, sau o aplicatie buna si usor de folosit?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Dar exista si aplicatia telefonului daca o ai. fisierele mele marchezi si te duci pe sd card si dai mutare. s-au es file explorer. te duci la poze poti da cut, s-au copy te duci la mem cu sd card adaugi un folder daca nu ai si apoi dai paste, s-au muta fisierele.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Nu iti trebuie o aplicatie pentru asta,intri la,,fisierele mele,,-,,imagini,, apoi tii apasat pe o poza,pentru a le marca pe cele care le vrei sa le muti pe card,o sa iti apara in coltul din dreapta sus optiunea,,mai multe,,apesi pe ea si alegi optiunea,, mutare,, si alegi,, cartela sd,, apoi alegi un folder(daca ai in card)si apoi,, efectuat,, (evident trebuie sa ai cardul in telefonlaughing))) )...si gatalaughing)