| larybublegumm a întrebat:

am si eu o intrebare, am un Samsung S8300 ultratouch, iar de la o vreme numai merg tastele, in loc de tasta 2 se formeaza 1, 5 se formeaza 4 iar 8 se formeaza 7, si de asemenea butonul de back se blocheaza cateodada. Intrebarea mea e : Poate sa fie problema de la soft? sau de la folie?

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Mai mult ca sigur de la folie, dar nu strica sa mergi cu el la o consultatie la un service daca nu te doare buzunarul happy poate iti zice pe loc ce are si nu iti ia nimic, iti zice doar ca ti-l poate repara sau nu si apoi iti tranteste un scor de nu te vezi laughing

| larybublegumm explică (pentru Tudy000):

Mai am o mica intrebare, folia la care te referi este de genul asta? http://www.okazii.ro/......a117028699

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Sper ca ai reusit ceva pana la urma

| Tudy000 a răspuns:

Nu m-am referit la un model anume de folie cand am zis ca e de la ea, dar daca ar fi asa atunci nu folosii folie universala, mai bine mergi la un Orange shop/cosmote/Vodafone si iei una oficiala pentru telul tau si mergi la un service de-al lor sa ti-o monteze calumea.