| Adi199513 a întrebat:

am si eu o intrebare am un telefon Huawei si am opera mini instalat pe el. si mergea sa intru pe facebook si mess pe opera dar acum nu imi mai merge opera mini si nu stiu de ce pentru ca nu i-am facut nimic, mi-a zis cineva sa instalez opera din nou si am instalato dar nu merge... imi arata o eroare de la conectiune stiti cumva ce are? astept raspunsuri... mersi

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Eu as zice sa dezinstalezi Opera, si sa instalezi un browser mai bun gen: Dolphin. Verifica sa ai net pe el, si instaleaza acest browser, mie personal mi se pare mai bun ca Opera.

Succes

3 răspunsuri:
| LuisEdward a răspuns:

Descarca opera din magazin play. Sfatul meu e sa nu instalez alt browser.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Opera mini a primit un update, deci updateaza opera mini.

| petrudajbog a răspuns:

Incearca s-a descarci alt program opera mini
De pe ce site ai descarcat programul?