| VladTheRedGuyYT a întrebat:

Am si eu o intrebare! (Asta a fost pe 3.5.16)! Aveam telefonul meu la incarcat (ACER Liquid Z360 |T03| )! Si era stins pentru ca era incalzit rau! Si cand sa il aprind sa ma uit pe Facebook happy, nu se mai aprindea! M-am uitat la baterie si miroase a fum! Magazinele sunt inchise pana marti asa ca am zis sa pun o intrebare aici! Cine reuseste sa ma ajute primeste o funda happy! Pa!

2 răspunsuri:
| Măzlin a răspuns:

E posibil sa se fi umflat bateria de la curent si de aceea mirosea a fum!

| VladTheRedGuyYT explică (pentru Măzlin):

Multumesc o sa vad daca merge sa inlocuiesc bateria happy! Daca da ai o funda!