| Adnosius a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma macină, pot recupera mesajele sterse de pe telefon?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Raspunsul este NU

Bula
| Bula a răspuns:

Inca nu se fabrica telefoane cu memorie atat de mare incat tot ce stergi sa se poate recupera. big grin
De recuperat se pot doar fisierele salvate pe card de memorie sau in cloud.

Nici o casa demolata nu se mai poate reconstrui.

| Adnosius explică (pentru Bula):

Nici macar pe factura nu o sa apara pe aplicația my Vodafone? specific din nou mesajul l-am sters.

| Adnosius explică (pentru Bula):

Si nici macar in aplicația my Vodafone? am un Samsung galaxy a50, mesajul l-am sters deci nu mai il pot gasi?

| Bula a răspuns (pentru Adnosius):

Mesajele, cand le stergi, dispar de pe telefon. Pe serverul mesageriei se mai pastreaza un timp, dar n-ai acces la ele.