| axml34 a întrebat:

am si eu o intrebare.care telefon este mai bun, Samsung galaxy s4 sau LG g2.care sa mi-l iau? va rog ajutati-ma
vreau niste pareri.va multumesc

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Samsung Galaxy S4 este mai bun si este o marca de incredere! Este cea mai buna marca si cel mai bine vandut telefonul asta!

| AsTheLove a răspuns:

S4 e chiar mai bun decat G2. G2 e deja demodat in tehnologie, fiindca a aparut G4 si GFlex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Samsung de 3 ani si sunt super multumita de el si cunostintele mele care au Samsung de asemenea sunt multumite.Asa ca iti recomand Samsung. Dar depinde de ceea ce vrei tu!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Samsung S4 clar. Samsungul tot timpul a fost o firma mai buna decat LG si altele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C2490%2C11015xyjzz2

Toate cele bune!