| Ingriduuu a întrebat:

Am si eu o intrebare: Care ziceti ca este cel mai bun IPhone? Mie parintii mi-au promis IPhone 4s daca termin sem I cu medie peste 8, 50... Mi se pare ca IPhone 4s si cu IPhone 5 sunt la fel numai ca este putin mai lung. Multumesc anticipat! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Eu iti recomand iphone 4 s pentru ca 5 nu este inca finalizat si cunosc 2 colegi din scoala care au iphone4 s si sunt multumiti de el din punct de vedere al componentelor, se misca bine aplicatiile, internetul, bateria tine foarte mult si camera video este destul de buna.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RazerAbyssus a răspuns:

Samsung Galaxy s3 peste toate Iphone la un loc!

| Mirceacelbtr1 a răspuns:

Eu cred ca Iphone 5 este acelasi lucru cu 4s doar ca este putin mai lung, eu sincer m-as multumi cu 4s pentru ca nu e mare diferenta.Plus ca iphone 5 cosa o groaza de bani si nici nu a aparut in romania.Recomand 4s, avantaje:mai ieftin la abonament si e si in Romania laughing