| SweetCandySteffyLove a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:
Ce telefon e mai bun Iphone 6 Plus sau Samsung Galaxy 6 Edge?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Ce NU are Iphone:
* Iphone nu are bluetooth sau alta modalitate de a trimite fisiere pe alt telefon.
* Iphone are o baterie minuscula care iti limiteaza durata experientei la cateva ore de functionare. Dupa 6-12 luni ai "garantia" ca trebuie sa cumperi una noua laughing
* Iphone nu are un pret de care poti fi mandru si este doar pentru oameni fitosi ce vor de la telefonul lor doar sa arate bine.
* Iphone contine substante daunatoare corpului uman.

Sper ca te-am lamurit happy mai sunt motive daca doresti.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune. Pe ambele telefoane îți rulează orice aplicație sau orice joc. Acum depinde ce firmă preferi...eu îți recomand Samsung Galaxy S6 Edge happy

| J0B0MAT a răspuns:

Samsung Galaxy 6 Edge.Pe iphone-uri nu poti sa faci multe chestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca SamsungGalaxy 6 Edge ^.^

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Prietene, iti voi spune un secret. happy
Iphone e de **** si orice Samsung il intrece. Daca vrei si argument doar raspunde.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru SweetCandySteffyLove):

Ce NU are Iphone:
* Iphone nu are bluetooth sau alta modalitate de a trimite fisiere pe alt telefon.
* Iphone are o baterie minuscula care iti limiteaza durata experientei la cateva ore de functionare. Dupa 6-12 luni ai "garantia" ca trebuie sa cumperi una noua laughing
* Iphone nu are un pret de care poti fi mandru si este doar pentru oameni fitosi ce vor de la telefonul lor doar sa arate bine.
* Iphone contine substante daunatoare corpului uman.

Sper ca te-am lamurit happy mai sunt motive daca doresti.

| Aur3lian a răspuns:

Salut! Uite aici comparatia dintre cele doua telefoane.Concluzia finala o tragi tu. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6665&idPhone2=7079

| Andrieș_Olivia_1999 a răspuns:

Cred că Samsung Deoarece Iphonul este foarte sensibil si se sparge upor. plus ca se sgarie foarte usor. Samsung pe alta parte e rezistent la apa. Pe cand ihonul il ating un pic cu mana unda si s-a stricat. Sunt foarte multe videouri pe YouTube. Dacă nu mă crezi poți căuta. Baftă