| denisuk12 a întrebat:

Cum pot sa imi descarc jocul POU pe telefon? Am Nokia Lumia 800. Funda :*

4 răspunsuri:
| Aloo123 a răspuns:

Salut! Nokia lumia 800 are versiune windows si inca nu au aparut versiunii ale jocului POU pentru acest telefon

| ReusxD a răspuns:

Nu a apărut versiuni ale jocului pentru telefonul tău mobil, sunt versiuni doar pentru WINDOWS.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu sunt sigură dacă au apărut versiuni ale jocului pentru Nokia Lumia 800. Din câte ştiu, există numai pentru Android şi Iphone.
Încearcă să te conectezi la Internet de pe telefon, intri pe magazinul Orange Online şi vezi dacă merge să downloadezi jocul. Acesta costă 1.13 euro.
Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există jocul POU pentru telefoane Nokia Lumia 800!

Toate cele bune.