| ionelutza95 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Daca am folie de sticla pe telefon si l-am dat de mobila din greseala, mi s-a crapat folia sau displayul? Precizez ca este doar o mica fisura, daca dau cu mana nu se simte si merge ca înainte.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De obicei numai sticla. Am patit-o si eu.

| LupuDeu a răspuns:

Depinde ce telefon ai! Unele telefoane au touch-ul tot una cu siticla... dar cred ca in cazul tau este doar sticla, si eu am la fel al telefon happy stai fara grije. Dar in timp poate aprarea o problema, sa se incalzeasca ecranul foarte tare...