| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am telefonul Nokia Lumia 520 si nu gasesc in magazin play nici-o aplicatie in care sa pot descarca videoclipuri si sa le vad si offline (adica fara internet). So, daca nu gasesc in magazin play atunci de unde sa fac rost de aplicatie?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vezi asta (pentru youtube), dar cauta si varianta gratis:
http://www.windowsphone.com/......9132f59dd2

| ciureaalex a răspuns:

Nokia lumia cu android? sigur nu e Windows Phone cu Windows Market[/store]? ai putea sa iei de pe pc videoclipurile si sa ti le pui pe telefon nu stiu sa existe nicio aplicatie de genu asta.

| AnnPisii a răspuns:

Intra pe laptop, caută pe net (gasesti astfel de aplicării), alege-o pe ce-a care-ti place, descarc-o pe laptop, apoi, trece-o de pe laptop pe telefon, exista un cablu special pentru asa ceva... Pentru o îndrumare mai detaliata intreaba pe cineva dintr-un magazin de telefoane.
Sper ca te-am ajutat, funda?