| Laur001 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare : La Vodafone, este vreo extraoptiune cu minute internationale si cat costa big grin! FUNDAA!

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Da,la 5 euro si ai 100 minute nationale si internationale si sms

| romeliakiss99 a răspuns:

Buna! eu am o oferta cu 5 euro si am 4500 de min\sms in retea 100 min internationale Spania, Italia mobil dar si fix si sms \ minute nationale \sms nationale si 75 MB INTERNET PE MOBIL doar cu 5 euro \ luna Sper CA TE-AM AJUTAT ASTEPT FUNDA! BAFTA!
big grin

| Laur001 explică (pentru romeliakiss99):

Cum se numeste extraoptiunea? :O :O :O!?

| romeliakiss99 a răspuns (pentru Laur001):

TOTAL 5 Spania, Italia happy

| romeliakiss99 a răspuns (pentru Laur001):

Pentru activare apeleaza *100# trimiti intr-un mesaj ~~1~~(promotie) --> trimiti intr-un sms ~~0~~ (continuati) si acolo ai mai multe extraoptiuni si o alegi pe cea cu TOTAL 5 Spania, Italia 4500+100+75 MB ATENTIE inainte de a activa aceasta optiune trebuie sa o dezactivezi pe cea existenta! funda?