| Frumosu123 a întrebat:

Am si eu o intrebare mi -a apărut pe ecranul telefonului ca am viruși, apoi am intrat pe google chrome si am vrut sa intru pe Facebook acolo sub profilul meu de Facebook unde trebuia sa bag parola a aparut un profil necunoscut cu poza si nume sub profilul meu un profil pe care eu nu il cunosc apoi am intrat la istoric google si am vazut ca cineva s-a uitat mai multe zile la rand pe situri pentru adulți. Întrebare mea este cum se poate asa ceva fara să dau telefonul la nimeni mai ales sa apara acel profil de Facebook? Telefonul era nou iar cartela era de Germania pentru internet.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cel mai probabil este de la virusii pe care ii ai in telefon. Pune un antivirus sa scaneze totul.

| Frumosu123 explică:

Problema mea este cum a aparut profilul altcuiva de Facebook la mine pe telefon daca eu nu l-am dat telefonul la nimeni?