| bybuu_8252 a întrebat:

am si eu o intrebare. mi-am luat un iphone 4s si nu stiu cum sa ii dau jos capacul din spate? :d

Răspuns Câştigător
| thebiggesttroll a răspuns:

Ca sa dai jos capacul din spate trebuie sa dai jos suruburile de langa locul unde bagi cablul cele 2 suruburi si sa tragi in jos de capac si atat.Dar daca vrei sa bagi cartela ese slot pe lateral care il scoti cu un ac...(iti trebuie micro sim.)
off:eidriana pentru cunostinta ta se poate da capacu jos si se poate da bateria jos.

3 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu se da jos big grin

| Eidriana a răspuns:

La iPhone-uri nu se da jos capacul jos. Ce vrei sa vezi? Tot ce poti face e sa pui cartela in lateral. Daca nu iti incape e pentru ca iti trebuie o cartela de telefon mai mica. Poti sa folosesti un cutter special pentru cartele sau sa mergi la compania la care ai abonament/cartela si sa le spui sa ti-o inlocuiasca.
Altceva nu poti face la un iPhone. NU poti sa-i extinzi memoria, nu poti sa ii dai jos bateria...