| superpissy40 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Aseara mi-am luat muzica de pe yt converter si cred ca am dat de un site de virusi care imi tot trimit notificari tendentioase, precum : "Afla data mortii", "Ai un mesaj de la X", "Dieta minunte Y" etc. Cum pot scapa de ele, imi fac spam de mesaje? Ma scuzati daca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E obligatoriu sa ghicim pe ce dispozitiv ti-ai descarcat muzica si ce sistem de operare ai?
Oricum, un antivirus ar fi eficient. Daca este pe PC sau laptop sunt si alte posibilitati. Pe telefon mai este o solutie: Factory reset (revenirea la setarile din fabrica. Ca antiviru iti recomand Bitdefender.

| superpissy40 explică (pentru Salontanul):

Scuzelaughing am uitat sa specific ca mi s-a intamplat pe telefon. Multumesc mult! O zi buna!

| Salontanul a răspuns (pentru superpissy40):

Multumesc si eu!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Servicii suplimentare gratuite! laughing

Poti scapa de ele doar daca instalezi un sistem de protectie antivirus /anti-malware si un add-blocker impotriva reclamelor.

In magazin gasesti multe asemenea aplicatii, dar care sunt gratuite, baga si ele reclame.

| Illuminati2016 a răspuns:

Pe langa ca Este cu pierderi de calitate sa Mai pierde din information cand il convertesti in mp3, Mai bine descarci muzica in mp3 320 kbps sau FLAC