| youaremyfavouritecolour a întrebat:

am si eu o mica problema.

nu pot porni aplicatia pentru. facebook pe telefonul Samsung chat e2222, am instalat'o si nu se incarca deloc, nu inteleg ce ar putea sa fie, tin sa mentionez ca am incercat de mai multe ori cu stergerea si reinstalarea aplicatiei!
am o colega cu acelasi telefon iar la ea functioneaza!

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Asteapta pana maine..vad ca nici pe iphone nu merge..probabil este ceva de la aplicatie.

| Curcubeuinalbsinegru a răspuns:

Pai ai putea sa incerci asa: Inchide, iar apoi deschide telefonul.Si mie m-i s-a intamplat la fel.Mult noroc. Funda?
happy :*