| s3n7im3n7 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire am 250mb pe telefon am un telefon xperia x10 i acesti 250mb nu-i pot folosi nu merge internetu unt setari ale telefonului la internet speciale ca nujt ce are mentionez ca wifi`ul merge perfect sunt pe Orange

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti setezi telefonul conform tutorialului de mai jos: https://www.orange.ro/......din_src/1.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai setarile corecte. De curiozitate, ce android ai pe acel x10i. Nu de alta, dar telefonul ala desi ii batran, inca are putere cu ceva... ajutor.
Ca sa ii faci setarile nu trebuie sa cauti exact telefonul tau la *110#. Trebuie sa cauti orice telefon cu android. Cauta pentru s2, deoarece setarile sunt identice spre exemplu.

| hp8510p a răspuns:

Ai facut setarile pentru internet?

| s3n7im3n7 explică (pentru hp8510p):

Nu mil gaseste la *100#... nu-mi gaseste telefonul