| FabiCelNeștiutor a întrebat:

am și eu o problemă... când încerc să sun pe cineva îmi închide automat. Și când sunt sunat, sună ocupat. am schimbat cartela mea cu ce a unui prieten și era același rezultat, pe telefonul meu nu puteam să sun, dar pe telefonul prietenului meu puteam. Se pare că îmi iese automat din rețea... ce să fac? dau fundă

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

In setări la profile ai avtivat ceva pe acolo.
Intră din nou şi pe profilul general, dăi la tot ce tine de sunet, apelare, etc la maxim. (Volum, etc)