| Bogdyy15 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu magazin play: cand il accesez imi spune: "verificati conexiunea si reincercati" desi wi-fi-ul e activat, am semnal la internet, data si ora sunt potrivite si alte aplicatii care folosesc internet merg cum ar fi facebook sau google numai magazin play nu merge
Tin sa mentionez ca telefonul meu se numeste Storm X450, il am aproape de un an, am versiunea de android 4.2.2 si am mai avut probleme cu magazin play
Ps: DAU FUNDA! SA RASPUNDA DOAR CEI CARE SE PRICEP LA PROBLEME DE GENUL ASTA!

2 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Salut. Cred ca te pot ajuta. Acceseaza,, setari '', apoi,, Wi-Fi ", dezactiveaza, apoi activeaza si scrie din nou parola, in caz ca ai. Sper ca te-am ajutat.

| Bogdyy15 explică:

Am facut asta so tot n-a mers