| Andddy895 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o problema cu telefonul meu.Am anumite jocuri care cand le deschid mi se inchide jocul automat. De exemplu jocul Kick the Buddy.Acest joc nu imi merge.Si nu stiu de ce. Memorie pe telefon am. Unele jocuri imi merg.Dar nu imi merg toate.Si deci am descarcat un joc de pe Magazin Play. Cand vreau sa il deschid imi arata imaginea jocului dar mi se inchide fara sa imi afiseze vreun mesaj de eroare.Ce pot sa fac sa remediez problema aceasta? I-am dat si resetare la setarile din Fabrica si tot la fel imi face.Stiți vreo soluţie mai buna? Dau funda

3 răspunsuri:
| FelixKGB a răspuns:

Depinde ce telefon ai dacă e ceva mai vechi poate are o problema sau nu este optimizat jocul pentru telefonul tău, dacă este mai nou și face asa încearcă sa dai un factory reset si in mod normal o sa ți meargă și de preferat jocul sa fie downloadat de pe magazinul oficial. Bafta?

| Andddy895 explică (pentru FelixKGB):

Am dat si resset dar tot nu merge

| Trilex a răspuns:

Incearca sa mergi in setari, la stocare si sa stergi datele din memoria cache pentru ca s-ar putea sa ai memoria ram prea incarcata.