| crazydeea a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu. nu stiu si sigur dar cred ca el e de vina. acum 3 luni mi.am luat o cartela Orange PrePay. a mers pana acum o saptamana pana am observat ca nu mai pot primi nesajele. pur si simplu cineva imi trimitea mesaj iar acesta nu ajungea la mine. ieri mi.am schimbat cartela, tot Orange, am reusit sa imi bag optiune, si a mers sa primesc mesaje dar de azi dimineata nici asta nu mai merge... am bagat.o si in alt telefon si tot nu merge. si nu e de la semnal. ce poate fi? Cum fac sa primesc iar mesaje? sad FUNDA!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

| artur99 a răspuns:

Sa trimiti merge? Sau sa primesti apeluri?

| crazydeea explică:

Da. merge