| razvanalexandru98 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci am o tableta Sunstech CA7DUAL, si nu am folosit-o cam o saptamana. Dupa ce am pus-o la incarcat nu am mai putut sa intru in Magazin Google Play si acum imi tot apare "Din pacate, Tastatura Android s-a oprit". Plus ca nici nu pot folosi tastatura. Ajutati-ma va roog. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,tastaura virtuala este dezinstalata din setari sau dai revenire la setarile din fabrica(acest proces iti va sterge tot de pe tableta) si daca nu merge nici asa baga un ac si apasa in gaurica acea care scrie reset

| razvanalexandru98 explică (pentru Nicu47):

Si cum dau revenire la setarile din fabrica ca nu gasesc straight face

| Nicu47 a răspuns (pentru razvanalexandru98):

Dai la setari si la creare copi de rezerva si resetare

| fany90 a răspuns:

Am intrat si eu in posesia unei tablete model TAB900 8GB, problema este ca la pornire imi cere codul pin si nu il stiu, pot sa o pornesc in alt mod.