| Deea_Andreea_1976 a întrebat:

Am și eu o problemă.
Mi-am pus un model la telefon și acum îmi zice că e incorect deși l-am băgat toată ziua și a mers...
Ce sa fac?
P.S nu vreau sa îl resetez
Este un Allview X2 soul
Ajutor, dau funda?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Reset

| Deea_Andreea_1976 explică (pentru gelu1970):

Singura metoda?

| gelu1970 a răspuns (pentru Deea_Andreea_1976):

Incearca sa pornesti telefonul in safe mode si vezi daca funcționeaza sa il deblochezi. Ii scoți modelul de deblocare si il restartezi in mod normal. Spune daca a mers.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce sa zic ai SINGURUL MODEL DE TELEFON DE LA ALLVIEW care suporta SOFT ORIGINAL de la Lineage OS si tu nu vrei resoftare...pacat.Btw incerca sa-l conectezi cu un cablu USB cat este in lock screen si vezi pe PC daca te lasa sa muti fisiere, daca nu nu ai decat sa-l resetezzi sau sa-l resoftezi