| maruhama a întrebat:

Buna TPU am si eu un iphone 3gs si cand dau sa ma joc se inchide... ce problema ar avea? ar trebui resoftat.....si cam cat m.ar ajunge sa il repar?

5 răspunsuri:
| vlady434 a răspuns:

Salut. Da-i o restartare la datele din fabrica. E metoda cea mai simpla si cea mai eficienta. Sper ca te-am ajutat.
P.S.big grinaca respectivul joc nu merge nici dupa resetare, contacteaza-ma.Ar putea fi alta cauza.

| stragery a răspuns:

Deci sunt multe cauze... 1 jocul nu este compatibil, este virusat, sau forteaza prea mult CPU si GPU telefonului

Incerca sa schimbi softul sau sa descarci alta varianta de joc

| maruhama explică (pentru stragery):

Si schimbarea softului cat ma ajunge la toate jocurile face la fel.

| Andrei1099 a răspuns (pentru maruhama):

Dai un restore din itunes a ultima versiune.