| Muntenescu_Mihaela_1991 a întrebat:

Am si eu un Nokia Lumia 520 de cateva zile si am o problema cu el. Mi se descarca bateria foate repede, fara sa ma joc sau sa umblu la el.Tin sa precizez ca netul este oprit. Si se si incalzeste foarte tare in partea din stanga sus.As vrea sa stiu si eu cam ce are si ce pot face.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Alex_Yord_1985 a răspuns:

Pai cam la orice telefon conteaza luminozitatea cel mai mult daca o tii la jumate o sati tina dublu bateria si al 2lea lucru care conteaza sunt neturile si anume: WI-FI si optiunea de Net pe Mobil prin cartela. faza cu incalzitu orice telefon face asa cand stai mult pe el indiferent ce faci.

| Muntenescu_Mihaela_1991 explică (pentru Alex_Yord_1985):

Multumesc!

| Lavvvo a răspuns (pentru Muntenescu_Mihaela_1991):

Eu,imi tin luminozitatea la 1 cand sunt in acasa si in felul acesta imi tine telefonul o saptamana big grin.