| Alle15 a întrebat:

Am si eu un telefon mini Smarlet si am o problema grava. Cand incerc sa adaug ceva in el,imi zice ca nu am memorie,si tot am sters din ele,dar degeaba,memorie insuficienta, am si card sa stiti. Ma ajutati cu un raspuns? Ce pot face? FUNDA + VOT.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde din care memorie ai sters si ce ai sters. Daca bagi aplicatii, 95% se duc in memoria telefonului. Daca tu stergi din card este normal sa iti arate memorie insuficienta(a telefonului). Deasemeni si actualizarile aplicatiilor pe care le ai se duc tot in memoria telefonului.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Darrio are dreptate! Incearca sa opresti actualizarile automate sau daca iti permite telefonul, sa le redirectionezi spre cardul SD.Cand conectezi telefonul la PC ar trebui sa ai un folder DCIM sau memory card.In acel folder poti stoca.

| Alle15 explică:

Smartlet*

| soficutza a răspuns:

Mai sterge ceva