| ClaudiuTicu a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung galaxy a5 2016 stiti cumva o aplicatie de pe magazin play unde se descarca free mp3 melodii? Eu nu am gasit. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Ai nevoie neaparat de o app? intra pe http://www.youtube-mp3.org/ si iti descarca mp3 instant

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rommeo a răspuns:

Da exista si se numeste Tube Mate, si nu o gasesti in magazin play ci pe web cauti si descarci apk-ul. Vezi ca este si in magazin play care se numeste Tube Mote dar aia nu este buna. Deci cu Tube Mate e un fel de yotube si are un buton de download si ai mai multe variante de download, adica mp4, la diferite rezolutii si ultima tocmai jos este cea mp3. Succes.

| SLexuS a răspuns:

Intra aici http://www.snaptubeapp.com

| HailSithis a răspuns:

Nu exista asa ceva. Melodiile de tip mp3 se cumpara. Sau se pirateaza de pe pc.
Poti folosii Youtube sa asculti muzica

| Khan_Sajawal_1990 a răspuns:

There are many types of computer games available in markets these days. There are various fun games which can easily be bought from markets. Some companies are there who are especially making computer games for girls. Similarly, other kinds of apkpure.to are also Temple Run in gaming industry.