| Fulgeruul a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Galaxy Ace si vreau sa-mi bag jocul Temple Run. L-am instalat si cand intru in el imi spune "Aplicatia Temple Run (procesul com.imangi.templerun) s-a oprit in mod neasteptat.Incercati din nou." Ce pot face ca sa-mi mearga?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de unde şi cum ai instalat acest joc...
E posibil ca să nu fie compatibil cu modelul tău de telefon sau aplicaţia să nu fie bună.

Eventual, încearcă să-l instalezi din altă parte ( de pe alt site ).

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Aplicatia nu este compatibila cu telefonul, mi se intampla si mie si la orice telefon se intampla asta.

| amelicika a răspuns:

Inseamnaca aplicatia nu e valabila pentru acest telefon.