| Drinceanu_Ingrid_1975 a întrebat:

Am sters din greseala niste poze de pe Samsung galaxy s4 mini.Cum le recuperez?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Din pacate o data sterse, sunt sterse definitiv.

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ba se recupereaza daca nu mai bagi nimic pe el (NU TE MAI ATINGE DE MEMORIA TELEFONULUI/ CARD). Baga telefonul in pc, si da-i o sacanare cu recuva sau alte programe similare. cele gen ontrack, easeus, get data back nu sunt free

| danutzu96 a răspuns:

Nu mai asculta la astia... se recupereaza si din memoria telefonului ca si dintr-un hdd. Daca nu te descurci uite un tutorial facut special pentru telefoanele cu android https://www.youtube.com/watch?v=tGw1fxUD-uY
Treba e sa nu fi suprascris cu alte date zona aceea de memorie... ca ori nu mai gasesti nimic ori gasesti suprapuse si pixelate.

| AntoniaOrman a răspuns:

Din pacate nu ai cum...

| RobyStefan a răspuns:

Nu le recuperezi -_-.

| neEw a răspuns:

Nu se poate...