| IonelaMV a întrebat:

Bună TPU, am sunat la 1234 și am dat la reincărcare si am scris acolo niște cifre greșite,iar acum îmi spune "Ca urmare a multiplelor incercari esuate de a introduce un cod corec,serviciul de reincarcare a fost blocat"... daca ma duc la magazine (cosmote,Vodafone...)de unde pot incarca,mai merge, sau trebuie să ii schimb cartela? sad

Răspuns Câştigător
| AlecsPAD a răspuns:

Trebuie sa astepti o zi pana sa poti baga din nou acel cod. Iti recomand sa formezi *100# si alegi reincarcare si bagi acolo codul.
Asa am facut si eu si am crezut ca mi-am blocat acea optiune, dar am asteptat o zi si a mers dupa.

Funda?

| IonelaMV explică (pentru AlecsPAD):

Merci mult, nu vreau să incarc cu cod, dar mă prosteam și am apăsat acololaughing.
Eu vreau să mă duc la Cosmote să incarc, NU prin cod.Maine dim la 9 merge? big grin

| AlecsPAD a răspuns (pentru IonelaMV):

Cred ca merge
Incerci si vezi
GL & HF!
Funda?

| IonelaMV explică (pentru AlecsPAD):

Da,ți-am dat.Merci mult! Pwupici! :*

4 răspunsuri:
| simaalex98 a răspuns:

Poti reincarca in 24 de ore de cand ai bagat 3 coduri gresite(la rand)!