| LalaPupici a întrebat:

Am sunat la ghidul Vodafone in legatura cu activarea casutei vocale si am primit acest mesaj:
  " Pentru a activa redirectionarile formeaza codul *un cod* urmat de tasta de apel. Nu uita sa suni la 333 sau 334 pentru personalizarea casutei vocale. Multumim, Vodafone."
  Am scris codul la telefon, am sunat si mi a zis 'redirectionare conditionata apeluri activa'.Am sunat la 333 si mi s a zis ca nu am casuta vocala si ca trebuie sa imi creez una.Am sunat si la 334 si acelasi lucru.Am sunat din nou ghidul si mi s a trimis acelasi mesaj, am urmat pasii dar acelasi lucru! Nu inteleg...
   Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Iugas a răspuns:

Pentru dezactivare, poți apela ##002# sau *222, unde alegi ramura Mesagerie vocală.

Pentru reactivare:

Apelezi *222 și alegi ramura Mesagerie vocală
apelezi *100#; în secțiunea Contul meu, alege Servicii active și urmează pașii.
Pentu a asculta mesajele, trebuie apelat numărul 333 sau 334 și introdus codul (inițial este 0000#). Pe urma se apeleaza numărul 888 pentru configurarea casutei vocale.