| Hahahahshshwb a întrebat:

am sunat-o pe doamna de engleza in ora cu numar privat(ca prostu) si a zis ca o sa descopere numarul cu truecaller.Chiar poate cu truecaller sa poata sa il descopere? Sau cu orice alta aplicatie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiurea! Nu se mai poate. Am incercat si eu. Nu se poate decat cu ordin de la procuror daca este o infractiune grava: crima, talharie, etc. Stai linistit! Doar ca nu este frumos ce faci. Ca sa te pui bine cu dansa n-ai decat sa-i arati setarile astea: https://bit.ly/2Skv92M

| Hahahahshshwb explică (pentru Salontanul):

Dar totusi ma intreb.De ce toate site urile sustin ca truecaller sau orice alta aplicatie pot identifica nr de tel.

| Salontanul a răspuns (pentru Hahahahshshwb):

A fost asa la inceput. Apoi s-a bagat UE cu reguli noi. Nici inregistrarea convorbirilor nu se mai poate face cu programele care spun ca o fac. Trebuie sa cauti un program special si ala este ilegal. Asa ca... pauza!

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu.

| Hahahahshshwb explică:

Am incercat si eu de pe un alt telefon dar nu mergea