| PityShaorma a întrebat:

Buna TPU am telefon Sony-ericsson cyber-shot mi-am luat card de memorie m2 in telefon la memorie il vad ca are cat are 8gb dar cand bag cablu de date imi arare nu stiu ce si eu dau pe media transfer dar imi arapre ceva nu stiu ce dar nici cum nu-mi apare cardul in my computer sau undeva sa-mi bag si eu ceva pe card va rog help me

3 răspunsuri:
| Radoi21 a răspuns:

Pai, cand conectezi telefonul la calculator prin cablul de date iti va aparea o notificare in dreapta jos a ecranului de la monitor. Dai click pe ea, next, next, daca iti apare sa bifezi ceva dai pe prima, next, finish, si la un moment dat va merge!

| PityShaorma explică (pentru Radoi21):

Ce chesteie mil detecteaza ca aparat foto

| Radoi21 a răspuns:

laughing nu stiu... E si dai click pe iconita ce iti apare si instaleaza-l ca sa ti'l detecteze ca telefon.