| Alex_Baciu_1990 a întrebat:

am telefonul Vodafone Smart Mini, am uitat model de deblocare dar pe ecran nu imi apare,, Ai uitat modelul? Ca la celelalte modele!
PLS help am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Ca sa nu te induc in eroare sfatul meu e sa te duci la magazinul de unde ai cumparat telefonul si sa ii lasi pe aia sa ti-l deblocheze ca dupa daca te apuci tu poate il strici mai rau

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Nu da pe ai uitat modelul pentru ca o sa se blocheze telefonul si va trebui sal trimita la Bucuresti... eu iti recomand sa tot bagi codul pana iti iasa

| xxx8 a răspuns:

Pai daca ai uitat codul dul la un service privat (garantia nu va fi afectata stiu asta pentru ca am patit la fel) si til va repara in vreo 30 de minute o sa te coste in jur a 30-50 leiwinking