| ThePrinceJoker a întrebat:

Buna tpu.am un a5 2016 si majoritatea jocurilor cand totul merge bine si nu frameaza dupa 2 3 minute intra brusc intr-un lag aparut din senin.cel mai bun exemplu este la clash royal :animatiile merg foarte urat si foarte rar isi revine la normal.mentionez ca am Android marshmallow

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Imi pare rau dar cred ca telefoanele au probleme din fabrica!
cred ca procesolul sau altceva are probleme!
daca inca mai e in garantie du telefonul la un service!
daca se poate gratis schimba telefonul cu unul nou!
daca si dupa reparare sau schimbare are probleme vindel si cumpara alt model de la Samsung!

4 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Poate fi de la memoria Ram a telefonului

| Cristian_Stefan_1995_xdYm a răspuns:

Cel mai probabil in afara de memoria incarcata a telefonului, mai este si virusat, incearca dupa ce ti ai salvat datele in alt device o resetare generala.

| ThePrinceJoker explică (pentru Cristian_Stefan_1995_xdYm):

Virusat nu are cum e nou.mentionez ca si alti utilizatori au avut aceasta problema