| laury24 a întrebat:

Am un Akai Joy si nu are Magazin Play.Am cautat peste tot pe internet magazin play in varianta apk. dar se deschide pe telefon si se inchide singur peste 3 sec. Nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma! Funda!
P.S. Va rog nu comentati genbig grinaca ai telefon ieftin, etc.

2 răspunsuri:
| KaslerAlexandra1993 a răspuns:

Pai si eu am tableta si nu are magazin PLAY! Cred ca mai intai iti faci cont pe GOOGLE PLAY si ti se instaleaza, daca nu merge mai bine te-ai duce la cineva care stie!

| laury24 explică:

Dar am cont!