| Dana_Nicoleta_Huluţă_1994 a întrebat:

am un allwiew 6 doar ce l-am resetat si vad ca nu pot primi mesaje de nici un fel. Care ar putea fi cauza? Dau funda

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sună la relații cu clienții. Cel mai probabil ai umblat la vreo setare la mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica centrul de mesaje. Acestea difera in functie de operator. Suna la relatii clienti.

| UnBaiat439 a răspuns:

Allview-urile nu sunt bune. Am avut 2 si imi pare rau. Dupa jumatate de an pierd semnal, trimit mesaje/ apeleaza singure. Pierd semnalul chiar in timpul apelului. Si cel mai important isi pierd din performante.

| FunnySweet a răspuns:

Păi. cum adică? Când primești mesaje, nu îți apare în bara? Dacă da, trebuie setat. si mie mi s-a întâmplat așa. Dacă are garanție poți să îl duci înapoi pentru al repara. Eu așa am făcut