| TheUltimaTeHack a întrebat:

Am un HTC Wildfire(nu cred ca conteaza),si nu imi pot incarca bateria destul. Daca il las si peste noapte, mai mult de 30-40% nu se incarca! Va rog, nu pot sa mai rezist!
FUNDOI+raman dator!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

O baterie se schimba la 1 an de zile. Ce trece peste, nu va mai functiona la parametrii normali. De aceea nu te mira ca nu merge bine. Strange bani si ia una noua; iar pe aceasta o poti pastra de rezerva cand pleci la munte.winking