| ADRIANAROXANA a întrebat:

Am un iphone 3gs si i-am instalat ios6 pe el doar ca nu imi mai vede nici o cartela si u stiu ce sa-i fac...ce ii pot face? mai are sanse sa mearga? URGENT funda sh vot la toate raspunsurile! ajutor!

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu stiu prea multe despre Apple, dar atata stiu si eu ca iOS6 nu este pentru 3gs.E ca si cum ai vrea sa ruleze Windows 7 Ultimate pe un Intel Pentium 2 Single Core.Nu zic, ruleaza, dar nu dupa asteptari.