| AspirinaDeInima a întrebat:

Am un iPhone 3GS si iOS 6.1.6.Problema mea ar fii ca i-am dat resetare configurari si mi s-a sters cydia. Astazi am încercat sa ii fac jailbreak dar îmi spune ca am jailbreak dar nu mai am cydia.Sa fie poate ca am resetat configurarile? Eu așa cred,dar mi-au rămas aplicatiile care le aveam din cydia acolo, nu s-au sters odată cu cydia.Va rog sa mă ajutati sa fac ceva sa îmi apară iar aplicația cydia. Fundaaaaa

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Intra pe www.ServiceTelefoane.ro sa vezi cum trebuie sa faci jailbreak la iphone.