| Paulikk112 a întrebat:

Am un iphone 4 8 gb blocat Orange, si nu merge sa fac conferinta. Am incercat intre 3 iphone-uri( 1 al meu ), 2 iphone-uri si alt telefon ( 1 iphone al meu ), si iphone-ul meu si alte 2 telefoane. Imi apare acolo conferinta, dau pe el imi intra 2 secunde 3 si dupa iese imediat si imi apare iar 1 apel in asteptare si unul cu care vorbesc big grin. Daca vi s-a intamplat si ati rezolvat, va rog frumos sa-mi spuneti si mie big grin. Mi-am schimbat limba, am cautat pe net dar nu prea am gasit informatii utile, m-am uitat si la Orange dar iar nimic big grin.Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| andreiutzu56 a răspuns:

TE rog frumos incearca sa te duci cu el la magazinul care ti la vandut si sa il repare deoarece s-ar putea sa fie o chiestie de la Orange

1 răspuns:
| Paulikk112 explică:

Am rezolvat, cica imi trebuie abonament, eu foloseam cartela PrePay, dar uite funda ca macar te-ai uitat la intrebarea meabatting eyelashes.