| mczacky a întrebat:

am un iphone 4 blocat pe icloud si am auzit ca se poate face din el ipod cum?

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Pui muzica pe el si asculti.

| mont a răspuns:

Da, se poate. Trebuie insa sa te conectezi la o retea wifi pentru activare cu dns fals.

| Totenn a răspuns:

Nu cred ca merge, daca ai icloud blocat ii poti vinde piesele

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Pune o cartela in el si incerci sa suni la 112 si asa o sa iti apara meniul si poti intra in meniu dar nu merg aplicatiile doar muzica fara net sau ceva

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/

| K3nTAno a răspuns:

Nu cred ca se poate face ipod din el!