| NarutoFan134 a întrebat:

Am un iPhone 4 second hand. Il am din martie si stiu sigur ca nu are mai mult de un an. Pe langa alte mici probleme, are momente cand se inchide singur si nu mai porneste decat a doua zi. Ce pot sa ii fac? Dau fundita!

2 răspunsuri:
| TheBoyBp a răspuns:

Încearcă sa revii la setările din fabrică. Iar dacă asta nu ajută îți recomand sa mergi cu telefonul la un gsm service să îțt verifice sau să iți schimbe softul pe telefon.

| NarutoFan134 explică:

Cred ca s-ar putea sa fie si din cauza bateriei, dar iti multumesc oricum.