| GTS46 a întrebat:

am un iPhone 4 si cand il conectez la internet prin wi'fi descarca jocuri singur e ceva problema cu el are virusi? sau asa descarca el automat?

Răspuns Câştigător
| Queen1456 a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema si la iphon si la Samsung galaxy s3. deci, ca sa nu ti se mai descarce jocuri singure, nu trebuie sa te mai conectezi la wifi, poti sa iti pui net pe tel... sau sa intri la setrile telefonului si sa dau la aplicatii, acolo iti zice mai multee :* sper ca am ajutat... Fundaa?